Kasa na konto Pieniądze muszą się zgadzać

Kredyty Gotówkowe-wady

Posted by admin on Fri, Oct 09 2015 07:37:03

Jak wszystko, co związane jest z pieniędzmi,finansami, transakcjami, umowami, obowiązkami i zobowiązaniami tak i kredyty gotówkowe mają oczywiście dosyć dużo wad. Finanse, utrzymanie się i dochody to bardzo ciężka sprawa. Moim zdaniem największa wada takich kredytów to jednak bardzo duże oprocentowanie, które dla kredytobiorcy jest bardzo uciążliwe i dosyć nieopłacalne. Oczywiście bardzo dobrze wychodzą na tym banki, o to chodzi na rynku biznesu. Nie chcąc być tak jednoznacznie nastawiona do nie zbyt opłacalnego dla klienta oprocentowania, chcę powiedzieć, że naturalnie wysokość oprocentowania jest zależna od kilku czynników. Mam tutaj na myśli między innymi: wysokość sumy raty kredytu, czas w jakim ma być on spłacony czy też suma całego kredytu. Wadą jest też częsta, negatywna opinia banku na temat kredytobiorcy, kiedy ten, nawet niechcący nie będzie terminowy w wpłacie swojego kredytu. Jest to bardzo niefortunne i niekorzystne dla takiego klienta, ponieważ może on nie otrzymać następnego kredytu w razie potrzeby. Negatywna opinia może zaważyć na dalszych relacjach w sprawie kolejnych pożyczek. Dyskomfortem dla klienta może być także fakt, iż taki kredyt wypłacany jest jedynie w złotówkach. Skorzystaj z ranking kredytów gotówkowych na niskarata.org, i ciesz się dobrym kredytem.

Kredyty studenckie-wady

Ma się to także do wad kredytów studenckich. W trakcie załatwiania spraw dotyczących tego kredytu, jest do załatwiania bardzo wiele formalności, które są dosyć problematyczne dla tych młodych ludzi jak i ludzi z nimi powiązanych. Mam na myśli rodziców czy opiekunów, którzy będą musieli publicznie i na papierze poręczyć za swoje dzieci, które później będą zobowiązane spłacać pożyczone pieniądze. Młody kredytobiorca musi także pamiętać o terminowości, co do udowadniania, iż jest studentem, na zasadzie pokazywania swojej legitymacji studenckiej bądź odpowiedniego pisma napisanego przez uczelnię kredytobiorcy. Przypominam także fakt, że kredyt studencki jest kredytem długoterminowym, może on być oczywiście spłacony przed ustalonym terminem przez bank, ale jest to nadzwyczaj nieopłacalne dla klienta z powodu dosyć niskiego oprocentowania. Ta forma kredytowania jest najtańszą formą na runku biznesu i kredytów wśród wszystkich. Cała kwota kredytu ni musi być przeznaczona na okres trwania studiów, lecz także sfinansowanie sobie i stworzenia podstaw finansowych studenta po ukończeniu swojego studenckiego etapu w życiu.

Liczne źródła podają także wiele zalet kredytów studenckich i owszem, one jak najbardziej są. Są one widoczne i korzystne dla studenta, dlatego tak wiele młodych, studiujących ludzi decyduje się na taki krok w życiu.